Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową linię sprężarek śrubowych o mocy od 5,5 do 15 KW. Urządzenia te powstał z myślą o małych i średnich zakładach produkcyjnych, ceniących niezawodność oraz niskie koszty wytwarzania sprężonego powietrza. Nasze kompresory dostępne są w wersji wolno stojącej, oraz na zbiorniku z opcją zabudowania osuszacza sprężonego powietrza. Ułatwia to wybór optymalnego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Nowa gama kompresorów wyróżnia się zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi i wynikającymi z ich zalet.
Energooszczędność związana z zastosowaniem wysoce sprawnego energetycznie stopnia sprężającego
Niezawodność i niskie koszty eksploatacji wynikające z jakości i trwałości zastosowanych komponentów, jak i wysokiej jakości wykonania.
Łatwość obsługi wynikająca z wykonania zgodnie z filozofią „plug & play” oraz „user friendly”. Możliwość natychmiastowego użycia urządzenia bez skomplikowanych prac instalacyjnych jak również zaawansowany sterownik elektroniczny zarządzający nadzorujący pracą maszyny. Minimalizują ilość uwagi jaką użytkownik musi poświęcić na wytwarzanie sprężonego powietrza w swojej Firmie.
Wysoka jakość wytwarzanego sprężonego powietrza oraz bardzo niski poziom hałasu to kolejne atuty naszych urządzeń
Jeśli szukacie Państwo dla swojej firmy profesjonalnego urządzenia do zapraszamy do zakupu naszych kompresorów.